Wydarzenia

Harmonijne Relacje

2-6 listopada 2022

Uzdrowisko Siebie Blisko, k. Elbląga

W trakcie wyjazdu, będziemy zagłębiać się w swoje wnętrze, aby lepiej poznać siebie, swoje schematy, przekonania i potrzeby, aby następnie móc z pełną świadomością i miłością tworzyć relacje partnerskie o których marzymy.

Będzie to czas rozwoju, kontaktu ze sobą i swoim wewnętrznym systemem, a także czas nauki empatycznego kontaktu i tworzenia lepszych relacji, zarówno ze sobą jak i z innymi. 

 

Kurs Autoterapii IFS

Środy 19:00-21:00
Od 21 września do 26 października 2022

Online

Kurs autoterapii to cykl 6 spotkań, podczas których w kameralnej grupie, będziemy zagłębiać się w swoje wnętrze, aby lepiej siebie poznać oraz odkryć nasze wewnętrzne części stojące za różnymi emocjami. Będziemy pracować z przestrzeni empatii i życzliwości do siebie i do naszych części (np. krytycznych, oceniających, sprawiających czasem, że czujemy się źle lub postępujemy nie tak jak byśmy chcieli). Będziemy poszukiwać również nasze ‘JA’ – czyli naszą rdzenną jaź, która jest naszym przewodnikiem, wewnętrzną mądrością, którą każdy z nas ma w sobie, a która często zostaje przyćmiona przez różne emocje pochodzące z naszych zranionych części.

 

Wprowadzenie do Empatycznej Komunikacji

17-18.09.2022, 9:00-17:00, Gdańsk

Dwudniowy warsztat wprowadzający w temat Empatycznej Komunikacji.

Dzięki zastosowaniu tej metody możesz łatwiej nawiązać bliskie relacje, być w kontakcie z samym sobą i z drugim. Rozwiązywać konflikty. Ten sposób komunikacji z jednej strony pozwala nam wyrażać się szczerze, bez obawy, że kogoś zranimy, z drugiej – empatycznie odbierać innych.

Warsztat Relaksacji Żuchwy

4.09.2022, 16:00-18:00, online

Ćwiczenia, które poznacie podczas warsztatu, pozwolą Wam pozbyć się napięć w tym obszarze samodzielnie. Rozluźnione mięśnie żuchwy to lekkość w obrębie twarzy, ale też szyi i głowy oraz pozbycie się bólu spowodowanego napięciami w tym obszarze. Zapisy online: zuchwa.gr8.com

Warsztat TRE®

4.09.2022, 10:00-14:00, Gdańsk (tuż przy dworcu Gdańsk Oliwa)

Warsztat składa się z dwóch sesji TRE® oraz wykładu o “Jak okiełznać stres? Psychofizjologia stresu” i szczegółowych instrukcji korzystania z sesji TRE®. Ćwiczenia uwalniające napięcia i stres Tension & Trauma Releasing Exercises. Proste ćwiczenia uwalniające napięcia, stres i traumy poprzez drżenia neurogenne. Celem ćwiczeń jest przywrócenie ciała do naturalnej równowagi w której wszystkie układy (neurologiczny, biochemiczny, anatomiczny) pracują w harmonii.  Zapisy mailowe na bartosz@zadurski.com

Kurs Automasażu Powięziowego

video- kurs, dostęp na rok od zakupu

Kurs Automasażu Powięziowego to cykl ćwiczeń pozwalających na szybkie pozbycie się napięć w ciele samodzielnie. Za pomocą siły własnego ciała lub piłeczek tenisowych wykonujemy proste i przyjemne ćwiczenia, które wprowadzają rozluźnienie w najbardziej napięte obszary.

  • Najskuteczniejsze ćwiczenia dla najpopularniejszych dolegliwości napięciowych i bólowych
  • Natychmiastowe rezultaty rozluźnienia i zmian strukturalnych
  • 9 modułów

Zakup online: automasaz.zadurski.com

Kurs Oddechu dla zdrowia

video- kurs, dostęp na rok od zakupu
Kurs pozwala zadbać lepiej o zdrowie poprzez oddech, w szczególności polecany osobom, które: odczuwają dużo stresu, napięć, źle sypiają, chrapią, mają zadyszkę, bezdechy, astmę, alergię i inne problemy oddechowe. Kurs przeznaczony dla każdego! 7 modułów, wideo lekcje, ćwiczenia w formie wideo, audio, pdf, kilka godzin materiałów. Zakup online: oddech.zadurski.com

Warsztaty i kursy w przygotowaniu

Poniżej znajduje się lista planowanych warsztatów, kursów i festiwali, jednak data ich nie jest jeszcze ustalona.

  • Festiwal Dobrych Relacji 11-12 czerwca 2022, Gdańsk, festiwaldobrychrelacji.pl
  • IX Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem  24-26 czerwca 2022, Gdańsk, swiadomosc-ciala.pl
  • wkrótce: Warsztaty i kursy Empatycznej Komunikacji na bazie Porozumienia bez przemocy

 

Polecam też wydarzenia na CentrumSoma.pl