Bartosz Zadurski | O mnie
466
page-template-default,page,page-id-466,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

O mnie

Jestem terapeutą Integracji Strukturalnej Anatomy Trains, certyfikowanym TRE® Providerem, nauczycielem terapii powięziowej i trenerem świadomej pracy z ciałem.

Od młodości interesowałem się rozwojem, swoje pierwsze szkolenie biznesowe odbyłem w wieku 15  lat, a pierwszą styczność z energetyczną pracą miałem jeszcze wcześniej, dzięki ojcu, który zajmował się Bioenergoterapią.

Niegdyś fascynowała mnie psychologia sukcesu i to jej poświęciłem sporo czasu. Gdy prowadziłem swój biznes zagłębiłem się w tematykę mowy ciała, która jest bardzo przydatna w kontaktach międzyludzkich, rozwijałem swoje umiejętności w wielu dziedzinach kończąc setki szkoleń i warsztatów rozwojowych, praktykując jogę, tantrę, szamanizm i wiele innych systemów rozwojowych. Od wielu lat skupiam się na holistycznej pracy z ciałem oferując sesje terapeutyczne, prowadząc wykłady, szkolenia i warsztaty świadomej pracy z ciałem, jednocześnie cały czas się rozwijając i pracując nad sobą.

Historia:

W 2007 roku założyłem swoją firmę, która w krótkim czasie po starcie stała się największą internetową hurtownią fryzjerską w Polsce, po kilku latach otworzyłem stacjonarną hurtownie fryzjerską w Gdańsku, która była największa hurtownią stacjonarną w Polsce północnej. Firma prężnie się rozwijała i rozszerzyła działalność o dystrybucje artykułów fryzjerskich do innych hurtowni i sklepów oraz stworzyłem własną markę profesjonalnych produktów fryzjerskich.

Po wielu sukcesach na polu biznesowym i osobistym np związanych z podróżowaniem, np. odwiedziłem kilkadziesiąt krajów, w tym kilkanaście wielokrotnie, jednocześnie dużo czasu przeznaczając na rozwój, a jednocześnie dynamicznie rozwijając firmę z ponad 20 pracownikami i wieloma współpracownikami, otworzyłem firmę szkoleniową i zacząłem prowadzić wykłady, szkolenia i warsztaty związane z rozwojem osobistym i biznesowym w tematach efektywności i pracy z celami, kreatywności, planowania kariery (antykariery) 😉 oraz inteligencji finansowej.

W 2011 roku zacząłem zajmować się masażem i świadomą pracą z ciałem, w 2014 roku otworzyłem gabinet masażu,a pod koniec roku zdecydowałem się sprzedać swoją firmę handlową i wybrałem się w podróż do Indii, w których później zamieszkałem, jednak postanowiłem wrócić do Gdańska i skupić się na terapeutycznej pracy z ciałem. We wrześniu 2019r. otworzyłem w Gdańsku Centrum Świadomej Pracy z Ciałem. Wykonując Integracje Strukturalną, prowadząc sesje indywidualne, zajęcia, wykłady i warsztaty oraz organizując, a także prowadząc szkolenia dla fizjoterapeutów, masażystów i terapeutów manualnych oraz organizując Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem,  Festiwal Masażu i Manualnych Terapii oraz Konferencje Terapii Powięziowych.

Prowadziłem wykłady i warsztaty na wielu eventach m.in

– TedX Gdynia

– Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem

– Konwent Wiedzy Alternatywnej

– Festiwal Wibracje

– Konferencja Food & Health

– Futuro Camp

– Festiwal Szamański Zielone Kręgi

a także na uczelniach wyższych, m.in na:

– Szkole Wyższej Psychologi Społecznej

– Uniwersytecie Gdańskim

– Politechnice Gdańskiej

– Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

– Sopockiej Szkole Wyższej

– Uniwersytecie Łódzkim

– Uniwersytecie Śląskim