O mnie

O mnie


Terapeuta Integracji Strukturalnej, certyfikowany provider TRE®, trener świadomej pracy z ciałem, nauczyciel terapii powięziowych, prowadzi szkolenia dla fizjoterapeutów i masażystów. Założyciel Soma – Centrum Świadomej Pracy z Ciałem, organizator Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem, Konferencji terapii Powięziowych oraz Festiwalu Masażu i Terapii Manualnych. Podejście holistyczne w które łączy ciało, umysł i duszę jest podstawą jego pracy. Pasjonat ruchu, tańca i psychosomatyki – zależności umysłu i ciała. Prelegent na wielu konferencjach i festiwalach, m.in: TEDx Gdynia, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem, Konferencja Towarzystwa Masażystów Polskich, Festiwal Wibracje, Festiwal Masażu, Konferencja Food & Health, Konwent Wiedzy Alternatywnej. Ukończył ponad 100 kursów, warsztatów i szkoleń m.in. u boku takich nauczycieli jak: Wojciech Cackowski, Tom Myers (USA),  Art Riggs (USA), John Smith (USA) czy Carol Manheim (USA).

 

 

 

 

 

 

 

Od młodości interesowałem się rozwojem, swoje pierwsze szkolenie biznesowe odbyłem w wieku 15  lat, a pierwszą styczność z energetyczną pracą miałem jeszcze wcześniej, dzięki ojcu, który zajmował się Bioenergoterapią.

Niegdyś fascynowała mnie psychologia sukcesu i to jej poświęciłem sporo czasu. Gdy prowadziłem swój biznes zagłębiłem się w tematykę mowy ciała, która jest bardzo przydatna w kontaktach międzyludzkich, rozwijałem swoje umiejętności w wielu dziedzinach kończąc setki szkoleń i warsztatów rozwojowych, praktykując jogę, tantrę, szamanizm i wiele innych systemów rozwojowych. Od wielu lat skupiam się na holistycznej pracy z ciałem oferując sesje terapeutyczne, prowadząc wykłady, szkolenia i warsztaty świadomej pracy z ciałem, jednocześnie cały czas się rozwijając i pracując nad sobą.

Historia:

W 2007 roku założyłem swoją firmę, która w krótkim czasie po starcie stała się największą internetową hurtownią fryzjerską w Polsce, po kilku latach otworzyłem stacjonarną hurtownie fryzjerską w Gdańsku, która była największa hurtownią stacjonarną w Polsce północnej. Firma prężnie się rozwijała i rozszerzyła działalność o dystrybucje artykułów fryzjerskich do innych hurtowni i sklepów oraz stworzyłem własną markę profesjonalnych produktów fryzjerskich.

Po wielu sukcesach na polu biznesowym i osobistym np związanych z podróżowaniem, np. odwiedziłem kilkadziesiąt krajów, w tym kilkanaście wielokrotnie, jednocześnie dużo czasu przeznaczając na rozwój, a jednocześnie dynamicznie rozwijając firmę z ponad 20 pracownikami i wieloma współpracownikami, otworzyłem firmę szkoleniową i zacząłem prowadzić wykłady, szkolenia i warsztaty związane z rozwojem osobistym i biznesowym w tematach efektywności i pracy z celami, kreatywności, planowania kariery (antykariery) 😉 oraz inteligencji finansowej.

W 2011 roku zacząłem zajmować się masażem i świadomą pracą z ciałem, w 2014 roku otworzyłem gabinet masażu,a pod koniec roku zdecydowałem się sprzedać swoją firmę handlową i wybrałem się w podróż do Indii, w których później zamieszkałem, jednak postanowiłem wrócić do Gdańska i skupić się na terapeutycznej pracy z ciałem. We wrześniu 2019r. otworzyłem w Gdańsku Centrum Świadomej Pracy z Ciałem SOMA. Wykonuję Integracje Strukturalną, prowadzę sesje indywidualne TRE®, zajęcia, wykłady i warsztaty oraz organizuje, a także prowadzę szkolenia dla fizjoterapeutów, masażystów i terapeutów manualnych oraz organizuje Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem,  Festiwal Masażu i Manualnych Terapii oraz Konferencje Terapii Powięziowych.

MOJA OFERTA


Dla każdego

Warsztaty i cykle zajęciowe w Soma – Centrum Świadomej Pracy z Ciałem, Integracja Strukturalna, sesje TRE®. warsztaty automasażu powięziowego, redukcji stresu, wykłady i warsztaty świadomej pracy z ciałem. Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem

Dla Twojej firmy

Szkolenia, warsztaty i konsultacje dotyczące ergonomii pracy biurowej, redukcji stresu czy rozluźnienia i relaksacji.

lat pracy z ciałem i emocjami w ciele

Ponad 6000 osób na moich wykładach, szkoleniach, warsztatach

Ponad 300 poprowadzonych wykładów

Im słabsze ciało, tym silniej nami rządzi.Jean-Jacques Rousseau

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej sesjach, warsztatach oraz wydarzeniach jakie organizuje, zapoznaj się z moją ofertą

Oferta