Seksualność w Harmonii – Seksualności z Perspektywy NVC

🌟 Szukasz sposobów, żeby Twoje życie intymne było bardziej satysfakcjonujące?
🤔Docierają do Ciebie głosy, że warto zainwestować w gadżety erotyczne lub afrodyzjaki, ale nie wierzysz do końca, że przyniesie to oczekiwany rezultat?

Zabawki na niewiele się zdadzą, kiedy – mimo najszczerszych chęci – rozmowy na temat sek$u jakoś się nie udają. Nawet jeśli dobrze wiesz, czego chcesz i potrzebujesz w łóżku, sama myśl o powiedzeniu tego głośno wywołuje skrępowanie. I nic dziwnego, skoro od wielu lat docierają do Ciebie sygnały, że o TYM się nie gada, a „dobrane pary” dopasowują się do siebie sek$ualnie jak za dotknięciem magicznej różdżki.

🤝 Nie jesteś w tym sam – wszyscy w jakimś stopniu żyjemy pod wpływem ograniczającego przekazu społecznego na temat sek$u. Ale nie musisz być niewolnikiem tego, co wpajano Ci od najmłodszych lat.

💭 Wyobraź sobie, jak cudownie byłoby uwierzyć, że sek$ jest ważny, a zmiana jest możliwa. Możesz dać wyraz temu nowemu, kiełkującemu przekonaniu, zapisując się na nasze warsztaty. To może być Twój pierwszy krok do bardziej satysfakcjonującego życia erotycznego.
🌈 Nie ma znaczenia, czy jesteś w długoletnim związku, czy jesteś singlem – wierzymy (i wiemy z własnego doświadczenia 😉), że Twoje życie erotyczne może być lepsze. Mamy plan i narzędzia, które pomogą Ci oswoić temat sek$u.

🗓️ Już w kwietniu możesz poczuć namacalną różnicę w swoim podejściu do sek$ualności. Czeka Cię wspólna praca rozwojowa z innymi osobami, które – tak jak Ty – chcą być wzięte pod uwagę ze swoimi potrzebami sek$ualnymi. Być może po raz pierwszy doświadczysz, jak to jest rozmawiać o sek$ie w bezpiecznej i pełnej akceptacji atmosferze.

Oprócz tego:
🔍 Przyjrzysz się swoim przekonaniom na temat sek$u,
🌱 Zaczniesz oswajać temat wstydu, który może być blokadą w wyrażaniu seksualności,
🙌 Popracujesz nad samoakceptacją,
💬 Dowiesz się, jak zdrowo komunikować się w łóżku.

PROWADZĄCY:
Bartosz Zadurski – trener Empatycznej Komunikacji (w trakcie certyfikacji na trenera NVC), Praktyk IFS, Provider TRE®, terapeuta Integracji Strukturalnej. Założyciel Soma – Rozwój i Terapia, organizator Festiwalu Dobrych Relacji oraz Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem. Podejście holistyczne w które łączy ciało, umysł i duszę jest podstawą jego pracy. Autor podcastu o ciele, emocjach i komunikacji „Zadurski Mówi”. Prelegent na wielu konferencjach i festiwalach, m.in: TEDx Gdynia, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem, Festiwal Wibracje, Festiwal Simbiosa, Konferencja Food & Health, Konwent Wiedzy Alternatywnej.

Rita Ślązak – trenerka Komunikacji Empatycznej w procesie certyfikacji na trenerkę Porozumienia bez przemocy, mediatorka. Prowadzi warsztaty, spotkania grup empatii, mediacje oraz sesje indywidualne łącząc metodę NVC z elementami IFS oraz Resonant healing. Jej misją jest wsparcie klientów oraz uczestników warsztatów w lepszym zrozumieniu samych siebie po to, żeby mogli bardziej konstruktywnie komunikować się z innymi. Prywatnie wyzwolona żona i mama.

TERMIN I MIEJSCE:
16-17 listopada 2024, 9:00 – 17:00
Gdańsk Oliwa

INWESTYCJA:
600 –1000 zł (w zależności od Twoich możliwości) – Ty decydujesz
Chcemy, aby warsztat był dostępny niezależnie od zasobów finansowych uczestników, dlatego oferujemy możliwość wyboru kwoty z w/w przedziału.
W przypadku problemów z wyborem kwoty przedstawiam propozycję:
1000 zł – ta kwota pokrywa koszty przygotowania i organizacji warsztatu oraz regeneracji, a także opłaca koszt rozwoju (szkolenia, superwizje)
800 zł – ta kwota pokrywa koszty przygotowania i organizacji warsztatu oraz regeneracji
600 zł – ta kwota pokrywa podstawowe koszty organizacji warsztatu

ZAPISY:
Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie zaliczki (200 zł) – kliknij „Przejdź do zapisów”. Pozostała kwota płatna przed warsztatem.

Data

16 - 17 lis 2024

Czas

09:00 - 17:00

Koszt

600 - 1000 zł

Więcej informacji

Przejdź do zapisów

Lokalizacja

Gdańsk
Przejdź do zapisów

Bartosz Zadurski

Shopping Cart
Scroll to Top