Kurs Autoterapii IFS

Kurs autoterapii to cykl 6 spotkań, podczas których w kameralnej grupie, będziemy zagłębiać się w swoje wnętrze, aby lepiej siebie poznać oraz odkryć nasze wewnętrzne części stojące za różnymi emocjami. Będziemy pracować z przestrzeni empatii i życzliwości do siebie i do naszych części (np. krytycznych, oceniających, sprawiających czasem, że czujemy się źle lub postępujemy nie tak jak byśmy chcieli). Będziemy poszukiwać również nasze ‘JA’ – czyli naszą rdzenną jaź, która jest naszym przewodnikiem, wewnętrzną mądrością, którą każdy z nas ma w sobie, a która często zostaje przyćmiona przez różne emocje pochodzące z naszych zranionych części.

To nie jest terapia grupowa, to kurs autoterapii, co oznacza, że podczas spotkań nie dzielimy się swoimi osobistymi historiami. Będzie za to przestrzeń na to aby podzielić się swoimi odczuciami dotyczącymi ćwiczeń.

Dzięki autoterapii IFS:

→ możemy nawiązać głębszy kontakt ze sobą
→ odnaleźć nasze zranione części, które niosą ból lub traumę przeszłych doświadczeń i uzdrowić je
→ możemy odnaleźć prawdziwe przesłanie części, które pojawiają się np. podczas konfliktów wewnętrznych lub konfliktów w relacjach z innymi
→ odnaleźć to co jest dla nas jest ważne w momentach, kiedy zalewają nas emocje
→ nauczyć się w jaki sposób podejść do siebie z życzliwością, kiedy doświadczamy wielu emocji i ciężko nam poradzić sobie z tym
→ uleczyć nasze traumy przeszłości
→ zaopiekować się naszymi zranionymi częściami, wewnętrznym dzieckiem

Kurs ma charakter autoterapii co oznacza, że będziemy pracować sami ze sobą, pod opieką Praktyka IFS. Ćwiczenia, których doświadczymy podczas kursu, będą świetna baza do pracy ze sobą również po zakończeniu kursu, jak i pomiędzy spotkaniami.

Z czego składa się kurs?

Kurs składa się z części teoretycznych (do praktycznego wykorzystania), ćwiczeń, medytacji prowadzonych oraz ćwiczeń do wykonania między spotkaniami, oraz nagrań medytacji prowadzonych, które otrzymasz w wersji audio po każdym spotkaniu. W trakcie kursu nie ma konieczności dzielenia się osobistymi historiami.

O IFS:

IFS czyli Internal Family Systems (po polsku System Wewnętrznej Rodziny) to model psychoterapii uwzględniający umysł, ciało i duchowość. stworzony przez Dra Richarda Schwartza.

IFS to podróż do swojego wnętrza oraz nawiązania głębokiego kontaktu z częściami swojej osobowości.

IFS to silnie transformujący, oparty na dowodach model. System zakłada wielorakość umysłu. Nasze wewnętrzne części zawierają cenne cechy, a nasza rdzenna Jaźń (JA) wie jak leczyć, pozwalając nam stać się zintegrowanymi i pełnymi. W IFS wszystkie części są mile widziane.

PROWADZĄCY:
Bartosz Zadurski – Praktyk IFS, provider TRE®, terapeuta Integracji Strukturalnej, instruktor metody oddechowej Butejki, trener świadomej pracy z ciałem. Założyciel Soma – Rozwój i Terapia, organizator Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem. Podejście holistyczne w które łączy ciało, umysł i duszę jest podstawą jego pracy. Pasjonat ruchu, tańca i psychosomatyki – zależności umysłu i ciała. Prelegent na wielu konferencjach i festiwalach, m.in: TEDx Gdynia, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem, Konferencja Towarzystwa Masażystów Polskich, Festiwal Wibracje, Festiwal Masażu, Konferencja Food & Health, Konwent Wiedzy Alternatywnej.

TERMIN:

Poniedziałki 19:00-21:00
Start 9 stycznia, koniec 20 lutego 2023 (30 stycznia spotkanie się nie odbędzie)
Spotkania odbywają się na Zoomie.

CENA:
450-850zł (w zależności od Twoich możliwości) – Ty decydujesz

Chciałbym, aby warsztat był dostępny niezależnie od zasobów finansowych uczestników, dlatego oferuje możliwość wyboru kwoty z w/w przedziału.

W przypadku problemów z wyborem kwoty przedstawiam propozycję:

850 zł – ta kwota pokrywa koszty przygotowania i organizacji warsztatu oraz regeneracji, a także opłaca koszt rozwoju (szkolenia, superwizje)

650 zł – ta kwota pokrywa koszty przygotowania i organizacji warsztatu oraz regeneracji

450 zł – ta kwota pokrywa podstawowe koszta organizacji warsztatu

UWAGI:
Liczba uczestników ograniczona do 12 osób. Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie warsztatu.

Data

26 gru 2022
Zakończone!

Czas

19:00 - 21:00

Koszt

450-850

Więcej informacji

Przejdź do zapisów

Lokalizacja

Online

Bartosz Zadurski

Shopping Cart
Scroll to Top