Wprowadzenie do Empatycznej Komunikacji

❓ Czy kiedykolwiek czułeś, że Twoja komunikacja nie przynosi oczekiwanych efektów?

❓ Czy Twoje słowa nie są rozumiane tak, jakbyś tego chciał?

❓ Czy czasem trudno jest Tobie dogadać się z innymi?

❓ Czasem nie wiesz, czemu coś powiedziałeś czy zrobiłeś?

🌟 Jeśli jesteś osobą, która pragnie poprawić komunikację zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, i czujesz, że Twoje obecne sposoby komunikacji nie zawsze są skuteczne, ten warsztat jest dla Ciebie! Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu i lepiej rozumieć siebie oraz innych, zapisz się już dziś.

🌐 Dwudniowe warsztaty wprowadzą Cię w świat Empatycznej Komunikacji opartej o podejście NVC (Porozumienie bez Przemocy). Są one przeznaczone do przekształcenia Twoich umiejętności komunikacyjnych i relacji ze sobą i innymi. W świecie, gdzie komunikacja często prowadzi do nieporozumień i konfliktów, te warsztaty pozwolą Ci wyrazić siebie i zrozumieć innych na głębszym poziomie.

💡 Współczesny świat stawia przed Tobą wyzwanie nieskutecznej komunikacji, która często prowadzi do konfliktów i nieporozumień. Brak zrozumienia emocji i potrzeb własnych oraz innych może być frustrujący i szkodliwy dla Twoich relacji. Te warsztaty, oparte na sprawdzonym podejściu NVC stworzonym przez Marshalla Rosenberga, zapewnią Ci narzędzia niezbędne do przekształcenia Twojej komunikacji.

🌱 Wyobraź sobie siebie, komunikującego się swobodnie i efektywnie, tworząc trwałe i satysfakcjonujące relacje oraz lepiej rozumiejąc siebie samego. Te warsztaty są wyjątkowe, ponieważ składają się aż z 80% praktyki, a teoria jest ograniczona do minimum. Dzięki temu z warsztatów wyjdziesz z praktycznymi umiejętnościami do wykorzystania w życiu codziennym.

👁️‍🗨️ W tym warsztacie nie nauczysz się sztucznego słownictwa żargonowego ani modelu „4 kroków”. Poznasz w praktyce, jak wyczuwać emocje i rozpoznawać potrzeby.

🔗 Po ukończeniu warsztatów będziesz miał nie tylko lepszą zdolność rozumienia siebie i kontaktu z tym, co dla Ciebie naprawdę ważne, ale także zdolność do empatycznego słuchania innych. Twoje relacje osobiste i zawodowe staną się silniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

💪 Przekształć się z osoby doświadczającej frustracji komunikacyjnej w osobę, która efektywnie i empatycznie komunikuje się ze sobą i otoczeniem, budując silne i zdrowe relacje.

🚀 To nie tylko warsztaty – to pierwszy krok do podróży, która może zmienić Twoje życie. Nie czekaj – zapisz się już dziś i zacznij podróż, która odmieni Twój sposób komunikacji ze sobą i innymi!

🤝 Dołącz do naszych warsztatów, aby rozwinąć swoje umiejętności i przekształcić sposób, w jaki komunikujesz się z samym

 

Warsztat oparty o Porozumienie bez Przemocy (ang. Nonviolent Communication – NVC) podejście stworzone przez Marchalla Rosenberga bazująca na komunikacji, w którym przyczyniamy się do poprawy jakości życia, swojego i innych. Podejście to skupia się na emocjach i potrzebach.

Istotą Porozumienia bez Przemocy jest:

  • nastawienie na obserwację
  • nazywanie uczuć
  • uzewnętrznianie potrzeb
  • poszukiwanie najlepszej z możliwych strategii, która zaspokoi potrzebę – naszą lub drugiego człowieka

Teksty z ankiet z minionych edycji:

„Super warsztat! Będę polecać dalej! Dużo więcej dał mi ten warsztat odnośnie uczuć/emocji niż podczas pracy z moją psychoterapeutką.”

„Bardzo dużo wiedzy i ćwiczeń poznałam w zaledwie 2 dni, za co jestem bardzo wdzięczna. Miała kilka przełomowych momentów co w jakiś sposób zmieni moje życie.”

 

TERMIN:
9-10 marca 2024
9:00 – 17:00

MIEJSCE:
Gdańsk (dokładna lokalizacja wkrótce)

CENA:
400-800 zł (w zależności od Twoich możliwości) – Ty decydujesz

Chciałbym, aby warsztat był dostępny niezależnie od zasobów finansowych uczestników, dlatego oferuje możliwość wyboru kwoty z w/w przedziału.

W przypadku problemów z wyborem kwoty przedstawiam propozycję:

800 zł – ta kwota pokrywa koszty przygotowania i organizacji warsztatu oraz regeneracji, a także opłaca koszt rozwoju (szkolenia, superwizje)

650 zł – ta kwota pokrywa koszty przygotowania i organizacji warsztatu oraz regeneracji

400 zł – ta kwota pokrywa podstawowe koszta organizacji warsztatu

UWAGI:
Liczba uczestników ograniczona. Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie zaliczki (200 zł).

 

Data

09 - 10 mar 2024
Zakończone!

Czas

09:00 - 17:00

Koszt

400-800zł

Więcej informacji

Przejdź do zapisów

Lokalizacja

Gdańsk

Bartosz Zadurski

Shopping Cart
Scroll to Top